Про компанію inpack

«Iнпак» - це одна з провідних українських компаній в області виробництва і продажу одноразового посуду і упаковки. Ось уже понад 20 років ми займаємося продажем одноразового посуду, упаковки і предметів сервірування столу.

Компанія «Iнпак» має діючі контракти з найбільшими роздрібними мережами і досвід організації постачання заходів міжнародного рівня, що підкреслює високий професіоналізм і нашу виняткову надійність.

Виробництво одноразового посуду і упаковки - це технологічний, інтелектуальний і високовитратний бізнес. Разом з тим, ціни на продукцію залишаються на рівні середніх ринкових. Ми постійно аналізуємо ситуацію на ринку і регулюємо ціни, щоб запропонувати найкращі умови для наших покупців.

Широкий, вивірений асортимент, що включає більше 2000 найменувань товарів, дозволяє забезпечити потреби різних груп споживачів. Вибудувана лінійка товарних груп дає можливість вибрати товари з різними характеристиками - «ціна-якість» і сформувати індивідуальний товарний пакет під конкретні потреби і цінові запити кожного покупця.

Високий рівень сервісного обслуговування та організація поставок клієнтам «Инпак» забезпечують успішну роботу з більшістю роздрібних торгових мереж в Києві і містах України. Пропонований рівень обслуговування наближається до європейських норм, за якими працюють найбільші європейські постачальники.

Ми прагнемо економити час наших клієнтів і пропонуємо оптимальний пакет послуг.

Новим клієнтам ми готові запропонувати вигідні умови співпраці і поділитися багаторічним досвідом роботи.

Основний асортимент продукції, що випускається - трубочки для напоїв, пластикові одноразові контейнера для їжі, набори посуду одноразового застосування, фольга, плівка, пергамент.

Виробництво компанії відповідає сучасним міжнародним стандартам якості ISO 9000/9001.

Власне виробництво
Компанія Інпак займається виробництвом Трубочок для напоїв, Пластиковими одноразовими контейнерами для їжі, Наборами одноразової посуди, фольга, плівка, пергамент…
Цінова політика
Залежно від суми замовлення і тривалості співпраці, клієнтам надається знижка
Сертифікати та нагороди
Компанія має міжнародні сертифікати якості та відповідності на всю продукцію.
Наші сертифікати
Пошук