Технологія CROWN's Peelfit отримала золоту нагороду
Технологія CROWN's Peelfit отримала золоту нагороду

Технологія CROWN's Peelfit отримала золоту нагороду

16 Серпня 2017

Компанія CROWN Food Europe, бізнес-підрозділ Crown Holdings, Inc., була удостоєна золотої нагороди на 29-му конкурсі інновацій в області упаковки, який проводить компанія DuPont. Високої нагороди удостоїлася технологія легкого розтину Peelfit ™, яка підвищує зручність, полегшує упаковку і надійно захищає продукт. Інновація була виділена в якості видатного рішення в категоріях «технологічного прогресу» і «відповідального пакування».

Розроблений спеціально для сегмента сипучих продуктів, Peelfit ™ використовує революційну технологію термосварки Direct Heat Sealing Technology (DHS) для герметичної зварювання алюмінієвої платинки з корпусом металевої банки. Кінцевим результатом є упаковка, яка на 16% легше, ніж банку, з використанням традиційних способів герметизації. Нова конструкція усуває необхідність використання жорсткого сталевого кільця, яке зазвичай потрібно для розтину при використанні традиційної технології.

Інновація також дає значні переваги для виробників. Наприклад, технологія DHS знижує споживання енергії на 32% в порівнянні з іншими існуючими кришками з фольги. Крім того, як і вся металева упаковка, Peelfit ™ переробляється на 100% і повністю захищає вміст упаковки від кисню, ароматів, світла, вологи і забруднюючих речовин, довше зберігаючи продукти свіжішими.

Для впровадження технології Peelfit ™ капіталовкладень не потрібно, оскільки зміни в існуючих лініях фасування не потрібні.

«DuPont Packaging Awards цінує інновації в ланцюжку поставок пакувальних матеріалів, які демонструють перевагу в технологічному просуванні,« відповідальну упаковку »і досвід споживання, а також досягнення науки, натхнення і креативність, - прокоментував Бернард Ріу, керівник Global Packaging в DuPont. - Crown's Peelfit ™ може поєднувати всі ці властивості і є прикладом того, як компанії впроваджують інновації та співпрацюють у вирішенні галузевих проблем ».

Возврат к списку


Пошук